21 отзыв
Кузня Кави
+380 показать номер

Моно сорта

Найважливіша відмінність моносортів від сумішей це, звичайно, смак. Відомий, характерний, очікуваний. На відміну від сумішей, кожен з моносортів має свій характер, свій "почерк", свої принади і свої недоліки, звичайно.
Зазвичайно, коли ви купуєте моносорт, то точно відомо не тільки назва сорту і різновиди цього сорту, а так само місце, де зерно було зібрано і спосіб обробки. Тобто це зерно з ім'ям. Це важливо. Це відповідально. Якщо у зерна є ім'я - то ви можете прив'язати свою емоцію, отриману від вживання напою з цього зерна, до цього імені. А емоція, ставлення до продукту - найважливіше в цій справі. Тепер ви будете любити або повністю ігнорувати це зерно.
Пробуючи кожен раз новий сорт ви постійно пробуєте все нові і нові відчуття. Вся кава неповторна і різноманітна.
Те, кто любит моносорта, как правило, часто пробуют новое. В кофе самое интересное, я это понял, постоянно пробовать новое. Раньше я мог сказать, что мне нравится Эфиопия Сидамо. Но, со временем, я понял, что никакой Эфиопии Сидамо, которую продают в магазине, в природе не существует. Это маркетинговое наименование. Не может кофе из года в год иметь одинаковый вкус. Теперь я люблю кофе. Просто кофе.